אודות החברה

חברתנו עוסקת ומתמחה בין היתר באיתור מתחמים אשר עונים לקריטריונים הנדרשים לביצוע פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית (פינוי בינוי ותמ"א 38). מתוקף היותנו ה"חברה המארגנת", אנו מלווים את הפרויקטים שבטיפולנו החל משלב הבדיקות המקדמיות לגבי כל מתחם, איתור הקבלן המתאים לביצוע הפרויקט, גיבוש הסכמות הדיירים וליווי הפרויקט עד לרגע המיוחל בו כל דייר שמפנה את דירתו הישנה, מקבל מפתח לדירתו החדשה והמרווחת.

אנו שמים דגש מרכזי על מתן מלוא תשומת הלב והקדשת כל פרק הזמן שנדרש לכל דייר מתוך הבנה שעבור מרבית הדיירים המתגוררים במתחמים המיועדים לעבור הליך של התחדשות עירונית מדובר בנכס היחיד שלהם והצטרפות להליך שהם אינם מכירים מקרוב מלווה לרוב בחששות טבעיים.

מאחר שאנו מאמינים שהדיירים צריכים להצטרף לתהליך בלב שלם ובבטחון מלא, אנו נוהגים לערוך פגישות אישיות עם כל בעל דירה, שבמסגרתן אנו מפרטים אודות התהליך, אודות התמורות המוצעות להם ונותנים דגש מיוחד לבטחונות שיועמדו לבעלי הדירות בטרם יחל פרויקט ההתחדשות העירונית.

במהלך כל תקופת התכנון והביצוע של כל פרויקט, חברתנו משמשת כגורם המקשר בין הדיירים לבין היזם ומהווה ערוץ תקשורת זמין ביותר עבור הדיירים לכל פניותיהם, קטנות כגדולות.

בזכות השירותים שמציעה חברתנו, אנו זוכים לתמיכה מלאה ולאמון מלא מצד הדיירים ומצד הקבלנים ואנו מאמינים כי בזכות הדרך שהתווינו ובזכות שיטות העבודה שפיתחנו, זמני הביצוע של הפרויקטים שבטיפולנו מתקצרים באופן משמעותי והדיירים מקבלים את דירתם החדשה במהירות רבה יותר ולשביעות רצונם.

צור קשר

aq_block_5

מייסדי החברה

עו"ד אדי ויינשטיין

בוגר תואר ראשון ושני במשפטים ותואר ראשון בכלכלה מאוניברסיטת חיפה.

עו"ד יוסי אמיתי

בוגר תואר ראשון במשפטים ותואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות במימון מהמרכז הבינתחומי בהרצליה.

עו"ד בלהה מצגר

בוגרת תואר ראשון ושני במשפטים מאוניברסיטת חיפה.
משמשת כמייסדת וכמנכ"ל חברת ב. מצגר המתמחה באיתור הזדמנויות עסקיות לרבות בתחום הנדל"ן, פיתוח עסקי וליווי משקיעים.